काठमाण्डौ, ३२  साउन  । महाकाली पारी चम्पावतका पवनदीप राजन इन्डियन आइडल १२ को विजेता घोषित भएका छन्। पवनदीप राजनले ‘इन्डियन आइडल १२’ ट्रफी सहित २५ लाख रुपैयाँको चेक र एक कार पुरस्कार स्वरुप प्राप्त गरेका छन्। पवनदीप राजन पहिलो र अरुणिता कांजीलाल को दोस्रो बाहेक, सायली काम्बले, मोहम्मद दानिश, निहाल तारो र शानमुखप्रिया क्रमशः तेस्रो, चौथो, पाँचौ र छैठौं स्थानमा रहे।

अनु मलिक, सोनू कक्कड र हिमेश रेशमिया को उपस्थितिमा कार्यक्रम को विजेता घोषणा गरियो।तर पहिलो शो को निर्णायक नेहा कक्कड शो मा पुग्न सकिनन्।

कार्यक्रममा एक भन्दा धेरै पाहुनाहरु आए

इन्डियन आइडलको फाइनल १२ घन्टाभन्दा बढी समयसम्म चलेको थियो। यस दौरान, कियारा आडवाणी, सिद्धार्थ मल्होत्रा देखि कुमार सानु, अलका याग्निक र उदित नारायण सम्म शो मा भाग लिनुभयो। यस बाहेक, शो मा द ग्रेट खली को उपस्थिति सबै लाई चकित बनायो।  शोको न्यायाधीश अनु मलिक, सोनु कक्कड पनि यस समयमा उपस्थित थिए।

एकै साथ, इन्डियन आइडल को सेट मा, प्रतियोगीहरु  दानिश खान, शानमुखप्रिया, अरुणिता कांजीलाल, निहाल तोरो, सायली काम्बले र पवनदीप राजनले एक एक गरी आफ्नो प्रस्तुति दिए र सबैले जनताको मन जित्ने अन्तिम प्रयास गरे।

 

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर